Sindi jep puthjen e saj të parë në jetë, ja si ndodhi

„Sindi konkurrentja e “Përputhen”, që ditën e parë të hyrjes në emision mori vëmendjen me deklaratën e saj duke u shprehur se nuk e ka puthur asnjëherë.Konkurrentët e “Përputhen”, të ftuar në “Shiko kush luan”, u bënë pjesë e sfidës “Kalo letrën buzë mbi buzë” dhe Sindi me Fationin nuk mundën ta mbanin. Kështu ndodhi edhe puthja mes dyshes.

Kjo puthje e tyre në “Shiko Kush LUAN” do mbahet mend nga të dy, por sidomos nga Sindi për të cilën është puthja e saj e parë në jetë dhe u shpreh e lumtur që ndodhi kështu. (LajmiNet)

By admin