Vjosa Osmani vendos edhe flamurin e Dardanisë në oborrin e Presidencës

U.d e presidentit të Kosovës, Vjosa Osmani e ka nisur ditën duke publikuar një video në profilin e saj në Facebook, raporton Gazeta Express.

Kryetarja e Kuvendit të Kosovës ka shkruar “Mirëmëngjesi”, derisa ka publikuar vidoen ku shihet se para institucionit të cilin ajo e udhëheq është vendosur edhe flamuri Dardan.

Flamuri i ish-presidentit historik, Ibrahim Rugova është vendosur krahas atij të shtetit të Kosovës dhe Bashkimit Evropian ben të ditur GazetaExpress