Disa dalje publike të Meghan Markle dhe Kate Middleton, me veshje që mund t’i blejë secili prej nesh (Fotot)

Anëtaret e familjes mbretërore në Britani dinë të shkëlqejnë në daljet e tyre, edhe me veshje shumë ekonomike.

Në samite të rëndësishme, në aktivitete bamirësie dhe udhëtime jashtë shtetit, Meghan ka zgjedhur veshje me çmime duke filluar nga 50 dollarë.

Po ashtu, dukesha e Cambridge, ka në koleksionin e saj në veshjeve firma ekonomike si Zara, Massimo Dutti apo Top Shop.

Për më shumë ndiqni foto galerinë më poshtë.

Burimi: Bright Side /TCH